У понеділок перетин вулиць Винниченка-Кривоноса відкриють для проїзду у Львові. Відео

Share Button
фото Діла
У понеділок, 2 серпня, у Львові відкриють для проїзду автомобілів ділянку на вулиці Винниченка, що перетинається з вул. Кривоноса. Зараз тут триває ремонт аварійного колектора. Роботи розпочались ще у кінці червня. На вулиці Кривоноса тимчасово організували двосторонній рух.

Як повідомили “Ділу” інженери ТОВ “Онур”, яка є підрядником, роботи вже підходять до завершення. Залишилось ущільнити пісок, зробити щебеневу основу та залити асфальт. Усі найскладніші етапи ремонту були виконані у перші десять днів.

За словами  директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександра Одинця, загальна вартість проєкту складає близько 1 млн 870 тис грн, які виділили з резервного фонду міського бюджету. “Онур” дає від 5 років гарантії на такі роботи.

“Підрядник спорудив каналізаційну камеру. Частина камери залита бетоном і накрита плитою. На ній сформовано горловину колодязя, а також змонтовано додатковий колодязь для збору дощового стоку від будівлі курії. Зараз, як ви бачите, відбувається засипка котловану місця робіт піском”, – каже Одинець.

Колектор, який зазнав руйнування, має більше 150 років і пролягає на глибині 9,5 метрів. Для того, щоб робітники могли опуститись на таку глибину і їх не засипало, впродовж трьох днів була змонтована захисна рама з металевих балок та дошок. Після цього розчищався сам завал та розбиралась стара камера. В існуючий колектор було встановлено дві труби. Згодом на трубі встановили фундамент нової камери, каже інженер компанії “Онур” Віталій Хомен.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі