У Порошенка заявили, що поліція прийшла з обшуком до їхнього депутата у справі замаху на Шефіра

25 листопада 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Обшуки у депутата Івано-Франківської облради Сергія Волошина.

Про це повідомляє “Європейська солідарність” у Facebook.

“24 листопада зранку в будинку Сергія Волошина відбувся обшук, а документи, якими прикривалася поліція, прямо вказують, що депутата намагаються звинувачувати небагато-немало, а у замаху на Шефіра”, – повідомляє партія.

“Вони вдосвіта будять моїх батьків, в мами трусяться руки, батько хвилюється… Чи є для цього підставою те, що я є власником зброї калібру 7.62? В Україні таких є десятки або й сотні тисяч. Цікаво мені, чи на території Івано-Франківської області ще у когось проводили обшуки з таких підстав”, – зазначив Волошин.

Обшуки відбулися у будинку Волошина у місті Яремче, а також у будинку його батьків. Вони проходили на підставі ухвали Печерського суду Києва від 3 листопада.

За словами Волошина, слідчі пояснили, що у машину Шефіра стріляли зі зброї калібру 7.62 – а у нього є зареєстрована мисливська рушниця такого калібру.

Депутат від “ЄС” додав, що під час замаху на Шефіра на Київщині не перебував. Він зазначив, що ще у вересні дав вичерпну інформацію слідчим, де перебував у день замаху на першого помічника президента, коли користувався зброєю тощо.

У “ЄС” такі дії правоохоронців назвали спробою тиску влади на опозицію.

У партії додали, що влада лише імітувала розслідування замаху на Шефіра, і тепер “не знайшла нічого кращого, ніж використати її для переслідування “Європейської солідарності””.

У “ЄС” переконані, що так “влада намагається відвернути увагу країни від своєї тотальної некомпетентності, катастрофічної ситуації з ковідом, “вагнергейтом”, офшорним скандалом та енергетикою” і пробує “побудувати в Україні авторитарний режим за путінськими лекалами”.

Джерела “УП” в правоохоронних органах підтвердили, що у Волошина дійсно проходили обшуки, але деталей співрозмовники видання розповісти не змогли. Водночас вони додали, що наразі обшуки проходять у низки людей, які мають зареєстровану зброю калібру 7.62.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі