У Путіна прокоментували плани Білорусі розмістити ракетні комплекси на кордоні з Україною

15 вересня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Пєсков пообіцяв, що практику проведення спільних стратегічних військових навчань продовжать.

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков 13 вересня на брифінгу для журналістів прокоментував питання щодо спільних російсько-білоруських навчань «Захід-2021», які стартували минулого тижня і у відповідь на які Україна оголосила про проведення великих маневрів за участю військових із країн НАТО. Про це повідомляє Взгляд.

За словами представника Кремля, «Москва і Мінськ продовжать розвивати військово-технічне співробітництво і практику проведення спільних військових навчань».

«Спільні військові навчання – це постійний процес. Ви знаєте, це не перші навчання. Вони і раніше проводилися, тому це постійний процес, який, звичайно ж, буде продовжуватися. Процес вдосконалення навичок і підготовки як російських збройних сил, так і білоруських матиме своє постійне продовження».

Він додав, що тема військово-технічного співробітництва є постійною в ході російсько-білоруських контактів на вищому рівні і ця співпраця також розвиватиметься.

За словами Пєскова, «це питання доцільності з погляду забезпечення спільних інтересів, безпеки двох держав і єдиної союзної держави».

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі