У Путіна заявили про підготовку до зустрічі із Зеленським

08 жовтня 2021, 05:00 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
З ОПУ від Кремля переговори веде Козак.

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив про те, що зараз йде формування порядку денного можливої майбутньої зустрічі президентів Росії і України – Владіміра Путіна і Володимира Зеленського. Однак сам порядок ще повністю не готовий, інформують росЗМІ.

“Дійсно, між Офісом президента України і адміністрацією президента нашої країни – це (Дмитро) Козак – здійснюються контакти з метою намацати той перелік питань, які могли б обговорюватися. І озвучувалися, і формулювалися різні пропозиції, але поки в сухому залишку якогось загального розуміння і готовності до формулювання порядку денного можливої зустрічі відсутній”, – цитують Пєскова російські державні агентства.

Нагадаємо, також російські ЗМІ написали про те, що Кремль нібито передав до Києва 12 пунктів для підсумкового документа, який на можливій зустрічі зможуть підписати президенти. Також, згідно з повідомленнями, Кремль звинувачував Україну у відсутності реакції на свою пропозицію і не згадав про те, що саме Київ є основним ініціатором проведення переговорів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі