У Раді хочуть заборонити пропаганду електронних сигарет та інших засобів для куріння

14 травня 2021 Життя
Share Button
Тарас Батенко
Верховна рада України готує до другого читання законопроект № 4212, який суттєво обмежує рекламу та популяризацію електронних сигарет та рідин для них.

Зокрема народні депутати з партії «За майбутнє» Тарас Батенко та Ірина Костанкевич подали ряд правок, що стосуються так званих пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння – їх також пропонують заборонити рекламувати.

«Думаю не потрібно пояснювати, яку велику шкоду для здоров’я українців завдає куріння. Немає значення чи це звичайні сигарети, чи електронні засоби для куріння, чи такі популярні останнім часом пристрої для споживання тютюнових виробів без їх згоряння. Власне, зараз останні набувають широкої популярності та розповсюдження серед молодих людей. Не в останню чергу цьому сприяє популяризація через соціальні мережі, рекламу тощо. Тому надзвичайно важливо вберегти наших дітей від згубного впливу електронних сигарет, ТВЕНів та інших пристроїв для куріння», – зазначив Тарас Батенко.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року Рада вже заборонила продаж електронних сигарет дітям до 18 років, а президент цей закон підписав.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі