У Раді пропонують відсторонити Арестовича з ТКГ

18 березня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Нардеп від "Голосу" Роман Лозинський ініціював депутатський запит про відсторонення Олексія Арестовича з української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу.

Про це він написав у Фейсбуку.

“Ініціював сьогодні депутатський запит до президента Зеленського про відсторонення Арестовича з української делегації в ТКГ. В п’ятницю за цей запит голосуватиме зал Парламенту. Тому разом подивимося, наскільки монобільшості окей мати таких ганебних персонажів від нашої країни на зовнішньополітичній арені”, – пише нардеп.

Скандал у мережі стався 16 березня. Олексій Арестович під дописом про роботу ТКГ на прохання перейти на державну мову відписав користувачу: «Пішов на*уй. Так зрозуміліше?».
Після скандалу речник ТКГ відреагував на обурення суспільства, порівнявши українських патріотів з кремлівськими пропагандистами.
“Є у всій цій історії цікавий момент: кремлівські пропагандисти і частина найбільш патріотичних українських патріотів давно і щільно злилися в любовному екстазі з приводу якогось там Арестовича. Подача не відрізняється нічим, крім мови: ні змістом, ні символічним рядом, ні термінами, ні обсягами. Це я кажу як росіянин за культурою і українець по громадянству“, – прокоментував він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі