У рамках проєкту «Мале Карпатське коло» відремонтують 180 км гірських доріг Львівщини

09 лютого 2021, 12:03 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Упродовж 2021 року на Львівщині заплановано відремонтувати майже 25 км доріг та 19 мостів у межах державного проєкту «Мале карпатське коло».

Ремонтувати планують дороги на території Славської ОТГ та дорогу, що з’єднує Славське та Сколе. Також відремонтують мости Орявчик, Орява, Бримівка (у селі Плав’є та Тухолька), Сможанка у селі Сможе.

Як повідомив заступник голови комісії з питань інженерного господарства Львівської облради Тарас Подвірний загалом на Львівщині відремонтують понад 177 км доріг у гірській місцевості та побудують понад 10 км нових доріг. Ремонт існуючих автошляхів передбачає також облатування вуличного освітлення, велодоріжки, тротуари, відеонагляд, захист русел карпатських річок з новими мостовими переходами.

«Важливо, що до проєкту також долучається соціально відповідальний бізнес, який має намір покращити туристичну інфраструктуру регіону. А наше завдання, як представників обласної влади, забезпечити якісну логістичну складову», – наголосив депутат обласної ради («За майбутнє») Тарас Подвірний.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі