У РФ прокоментували ймовірність нових переговорів щодо врегулювання на Донбасі

06 січня 2022, 23:55 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Політичні радники лідерів "нормандської четвірки" не обговорюють створення паралельних форматів щодо врегулювання на Донбасі. Російська сторона вважає це шкідливим для переговорного процесу.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Як заявив заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро Козак за підсумками зустрічі з політичними радниками канцлера Німеччини і президента Франції, учасники переговорів підтвердили прихильність мінським угодам як безальтернативній основі для врегулювання конфлікту на Донбасі.

“Обговорили цілий ряд практичних кроків з реалізації мінських угод”, – заявив він.

Крім того, він зазначив що створення паралельних форматів всередині “нормандської четвірки” не обговорюється.

“Паралельні формати переговорів створювати шкідливо, це дезорганізує процес переговорів, оскільки в різних форматах можуть виникати різні відтінки, аспекти домовленостей, які потім усіма сторонами можуть по-різному інтерпретуватися. Тому не обговорюється, що будуть якісь паралельні формати, і одні й ті ж питання будуть обговорюватися за участю різних представників нормандського формату”, – додав Козак.

За його словами, учасники зустрічі домовилися про подальші контакти, в тому числі за участю України.

“Домовилися про подальші контакти, в тому числі за участю вже українського керівництва, для того щоб в найкоротші терміни завершити конфлікт”, – підкреслив він.

Зазначимо, що 6 січня в Москві пройшли переговори політичних радників “нормандської четвірки”, але без участі України. Зустріч тривала більше чотирьох годин.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі