У РФ розповіли, як українські олігархи фінансують “Л/ДНР”

03 червня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Колишній президент України Петро Порошенко та інші наближені до влади українські олігархи платять за продукцію, вироблену в Росії, заявив заступник голови адміністрації президента РФ Дмитро Козак.

Про це повідомляє газета “Комерсанть”.

За його словами, Москва використовує ці гроші в тому числі для допомоги окупованому Донбасу, а значить, вони повинні переслідуватися нарівні з главою політради української партії «Опозиційна платформа – За життя».

«Саме Україна, яка з 2018 року законом якимось чином позначила Росію як агресора, платить нам гроші. Наближені до влади громадяни, включаючи до сих пір Порошенка і його групи з якимось паном Грановським, Яценюком, Пінчуком, Фірташем, Ахметовим, Коломойським – всі вони оплачують продукцію, яка виробляється в Росії», – зазначив він.

Козак додав, що за рахунок одержуваних з цього доходів Росія серед іншого надає допомогу Донбасу. «Ми відкрито говоримо – за рахунок цих же грошей ми надаємо гуманітарну підтримку Донбасу», – заявив Дмитро Козак.

Він також повідомив, що Україна всупереч всім обмеженням закупила в Росії в минулому році товари і послуги на $ 6,7 млрд. Раніше віце-прем’єр Росії Олександр Новак говорив, що за підсумками 2020 років Москва і Київ зберегли торгово-економічний оборот, незважаючи на «агресивну риторику української влади». Олександр Новак також заявив, що здивований діями щодо Віктора Медведчука.

«Сьогодні за обсягом товарообігу, незважаючи на всі обмеження,взаємні санкції, які ввів ще пан Порошенко і додає пан Зеленський. Товарообіг становить у нас $ 11 млрд, при цьому з експорту з Росії тільки в 2020 році закуповується товарів, послуг на $ 6,7 млрд », – сказав пан Козак. За його словами, є і імпорт з України в Росію майже на $ 4 млрд.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі