У Рівному патрульні купили їсти пенсіонерці, яка благала про допомогу

13 січня 2021 Життя
Share Button
Патрульні у Рівному купили їсти 89-річній рівнянці, яка знаходилася у своїй квартирі сама та просила про допомогу. Поліцейських до її житла викликала сусідка, яка чула крики. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції.

По обіді 11-го січня сусідка викликала патрульних до будинку пенсіонерки на вулиці Виговського. Жінка нібито кричала про допомогу.

“Патрульні потрапили до будинку 89-річної рівнянки через вікно. Жінка впала на підлогу та не могла самостійно встати. Медичної допомоги вона не потребувала”, – розповіла Оксана Юрченко, речниця поліції.

Жінка нарікала на невелику пенсію та брак грошей на їжу. Також вона пояснила, що має родичів, але вони нібито не надають їй допомоги.

У підсумку патрульні за власний кошт купили жінці деякі продукти та повідомили про випадок соціальну службу.

Допомагати літнім людям потрібно і похвально, але при цьому варто детально зрозуміти потребу, – кажуть у Рівненському терцентрі соціального обслуговування. А більшість випадків, які “підривають” соцмережі – насправді набагато прозаїчніші, передає Суспільне.

“Раніше в інтернеті всі обговорювали дідуся, який викликав поліцію, бо не мав, що їсти. Хоча, за день до того соцпрацівниця була у нього та наліпила вареників, накрутила голубців. Потім до цього чоловіка приходили невідомі люди, які пропонували йому переписати квартиру на них, а вони нібито доглянули б його до смерті”, – кажуть у соцзахисті.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі