У роботі Личаківської районної ТВК спостерігаються ознаки саботажу

25 листопада 2020 Політика
Share Button
Ілюстративне фото
У роботі Личаківської районної ТВК спостерігаються ознаки саботажу і свідоме затягування процедури встановлення підсумків та результатів голосування.

Про це повідомив “Ділу” координатор спостереження громадянської мережі Опора за виборами на Львівщині Тарас Радь.

“В Личаківській ТВК є дві дільниці, які до сьогоднішнього ранку затягували процес довезення уточненого протоколу підрахунку голосів. Лише сьогодні вони з’явилися. Районна комісія і члени дільничної комісії з’ясовують, сваряться між собою, хто винен в тому, що їхній протокол не приймався. Сьогодні останній день коли районні ЦВК мають оновити підсумки голосування в межах своїх територіальних виборчих округах. Це єдиний район, де не прийнято усі протоколи дільничних виборчих комісій. Районна ТВК затягує надовше, ніж могла б, процедуру становлення підсумків, і це безумовно впливає на результати виборів”, – повідомив Тарас.

“Наразі, районна ТВК приймає протоколи ДВК, проте там є певні помарки. Можливо, вони зв’язані з тим, що не досвідчені члени ДВК перестраховувалися, пишучи олівцем, а потім справляли ручкою. Згідно кодексу, протоколи повинні бути без надписів олівцями, не повинно бути переправлено ручкою, тощо. Мова не так йде про спробу, сфальсифікувати результати, як про нерозуміння на рівні членів виборчої комісії між собою, районної і дільничної, а можливо і міської дільниці”, – сказав журналістам “Діла” Тарас Радь.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі