У Росії відреагували на закон про військовий облік жінок в Україні

28 грудня 2021, 07:00 Політика
Share Button
Фото: Укрінформ
У РФ назвалм військовий облік українок "військовою істерією".

У Москві обурилися, що Україна готується до можливого вторгнення Росії. Крім того, голова Ради федерації назвала військовий облік українок “військовою істерією”.

Про це інформує 24 канал.

Валентина Матвієнко цинічно заявила, що Україна провела “потужну інформаційну атаку”. Все для того, щоб нібито змусити світ думати, що Москва готується до нападу.

Інформацію про підготовку до нападу політикиня назвала “вигадками”. Також вона додала, що це фейкова історія для формування суспільної думки проти Росії.

“В Україні оголосили військову мобілізацію жінок. Усі жінки, навіть вагітні, повинні і зобов’язані піти у військкомат і стати на облік. Як назвати це, окрім як військовою істерією? Я не знаю жодної країни світу, де була б оголошена мобілізація жінок до 60 років, якщо не помиляюся”,– сказала чиновниця.

Вона додала, що в Україні “навіть з праски, а не лише з радіо чи телебачення, щодня говорять про те, що Росія – агресор, який готується до війни”.

Не зрозуміло, що так обурює російську чиновницю, адже саме Москва у 2014 році окупувала український Крим та частину Донбасу.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі