У РПЦ хочуть закрити секс-шопи

29 січня 2022, 16:22 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
У Російській православній церкві назвали магазини інтимних товарів "узаконеною розпустою" і висловили думку, що їх не повинно бути.

Про це заявив голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату митрополит Іларіон (Алфєєв) в ефірі телеканалу “Росія 24”.

“Я вважаю, що такі магазини взагалі мають бути заборонені”, – сказав митрополит. 

Митрополит визнав, що у церкви зазвичай не запитують, коли приймають рішення про відкриття таких магазинів, і що дуже багато людей, навпаки, бояться впливу Церкви на суспільство і ставлять питання, чому Церква втручається та “диктує нам як жити”.

Однак, Церква за словами її представника, має можливість звертатися безпосередньо до своїх парафіян і говорити їм про те, що можна, а що ні.

“Ми можемо сказати своїм чадам, що відвідування таких магазинів недозволено, але змусити державну владу взагалі закрити такі магазини або регулювати вивіски або рекламу, які часто розташовані на вулицях, на жаль, не можемо”, – зазначив митрополит.

Він додав, що позиція Церкви з усіх цих питань є дуже ясною і дуже однозначною.

“Ми виступаємо проти статевої розбещеності, ми виступаємо проти розпусти в будь-яких її формах, а такі так звані “магазини для дорослих” – це не що інше, як узаконена розпуста”, – підкреслив митрополит Іларіон.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі