У Румунії знайшли близько 200 викрадених у Лондоні старовинних книг

19 вересня 2020 Життя
Share Button
Фото поліції Лондона
У Румунії знайшли близько 200 старовинних книг, викрадених у січні 2017 року зі складу в Лондоні. Вони були сховані у підвалі будинку в місті Нямц, що на північному сході Румунії.

Про це повідомляє поліція Лондона, передає Суспільне.

Щоб знайти грабіжників, британська поліція співпрацювала з колегами з Італії та Румуні, а також з Європолом. За обвинуваченням у викраденні книг у червні 2019 року затримали 13 людей, які входять у злочинне угруповання, яке має досвід “складних і великомасштабних крадіжок цінних паперів.

Книги, загальна вартістю яких перевищує три мільйони доларів, мали бути виставлені на аукціон у Лас-Вегасі в 2017 році. У січні того року лондонський склад, де перебували книги, пограбували грабіжники. Вони прорізали дірку на даху будинку і спустилися на канатах, оминувши датчики руху, які були виставлені в будівлі. Після цього протягом кількох годин вони склали всі старовинні книги в 16 мішків і втекли тим же шляхом.

Серед викрадених книг були роботи астронома Галілео Галілея, фізика Ісаака Ньютона, рідкісні примірники творів письменника Данте Аліг’єрі. Більшість книг датувалася XVI-XVII століттями.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі