У “Слуг народу” вистачить голосів для виключення Дубінського з фракції і для призначення Вітренка міністром енергетики

28 січня 2021 Політика
Share Button
Фото: Укрінформ
“Слуга народу” підтримає рішення про виключення Олександра Дубінського з фракції та призначення міністром енергетики Юрія Вітренка.

Про це заявив народний депутат фракції “Слуга народу” Федір Веніславський в ефірі програми “Великий ефір Василя Зими” на Еспресо.TV.

“З приводу Олександра Дубінського, я мав виступ на засіданні фракції “Слуга народу” і доводив, що як інституція, як держава Сполучені Штати Америки не маючи достатньої доказової бази не можуть вводити санкції. Саме тому, я переконаний, що введені санкції проти пана Дубінського є цілком обґрунтованими і мають достатню кількість доказів. І наша фракція прекрасно розуміє, які наслідки це може мати, якщо не буде відповідної реакції. Враховуючи цей факт, я впевнений, що у фракції знайдеться достатня кількість голосів, щоб тимчасово виключити Олександра Дубінського з фракції “Слуга народу”. Особисто я буду голосувати за це”, – заявив народний депутат.

Також Веніславський додав, що на голосуванні про призначення Юрія Вітренка міністром енергетики фракція “Слуга народу” чи не одноголосно підтримає цю кандидатуру.

“Щодо пана Вітренка, то хочу зазначити, що голосів у нашій фракції в голосуванні про його призначення міністром енергетики теж вистачить. Під час першого голосування багато народних депутатів не голосували про призначення Вітренка керуючись аргументами, які були оприлюднені в ЗМІ, зокрема, про премії пана Вітренка від НАК “Нафтогазу”, тобто, фактично з держбюджету. На останній зустрічі пан Вітренко зміг переконати народних депутатів. Він чітко пояснив якого плану дотримуватиметься у сфері розвитку енергетики. Саме це і збільшило підтримку серед депутатів нашої фракції на його користь”- додав він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі