У “Слузі народу” назвали два варіанти для завершення війни на Донбасі

24 грудня 2021, 07:56 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Розглядаються прямі переговори з Володимиром Путіним та залучення США.

Україна розглядає два потенційно можливих сценарії мирного врегулювання війни на Донбасі. У влади є два варіанти, кожен з яких складається лише із перемовин.

Про це повідомив очільник фракції “Слуга народу” Давид Арахамії.

За його словами, після проведення переговорів у “нормандському форматі” спостерігається “застій”, а нині ще й існує загроза повномасштабного вторгнення з боку Росії.

У зв’язку з цим, зараз стратегією влади є деескалація і переформатування “нормандського формату” із долученням туди США або створення нового майданчику за участі Штатів.

“У нас є два варіанти: один формат – це прямі переговори з Путіним щодо цієї ситуації і другий формат – додавання Сполучених Штатів Америки до “нормандського” або якийсь інший формат, де будуть залучені США. Зараз це в активній фазі обговорення”, – пояснив нардеп.

Водночас, як вказав Арахамія, переговори з РФ ведуться всіма країнами-партнерами України.

“Як США обговорюють це з Росією, так і ми обговорюємо це зі своїми партнерами, і зі США. Тут так багато сторін, що я, на жаль, не можу давати жодних дат… Однак, у нас внутрішній дедлайн стоїть – це кінець першого кварталу 2022 року”, – сказав Арахамія.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі