У “Слузі народу” назвали міністрів, яким восени загрожує відставка

22 липня 2021 Політика
Share Button
Ілюстративне фото
У Верховної Ради є претензії щодо роботи до міністра оборони Андрія Тарана, міністра юстиції Дениса Малюськи та очільника МКІП Олександра Ткаченка.

Про це заявив народний депутат від “Слуги народу” Олександр Качура у ефірі одного із телеканалів, передає Інтерфакс-Україна.

“Однозначно, у вересні будуть кадрові зміни (в уряді). (…) Є розмови щодо Міністерства оборони, Міністерства юстиції. Є запитання щодо Міністерства культури: знаю, що колеги зареєстрували проект постанови про звільнення (міністра)”, – сказав Качура.

При цьому він також звернув увагу на відсутність комунікації Малюськи з Радою.

“Щодо Міністерства юстиції претензії, мені здається, є у колег, тому що найбільша помилка – це відсутність комунікації з парламентом. Є наразі претензії до результатів роботи, тому що господарство Мін’юсту дуже велике і це не лише в’язниці та камери попереднього ув’язнення, в яких відбувається ремонт, а це набагато більше”, – уточнив депутат.

Качура підтвердив, що в Раді обговорюється інформація щодо генпрокурорки Ірини Венедіктової.

“Я чув, що колега це публічно озвучила щодо генерального прокурора. Таке у кулуарах також звучало, і вже пішло це в засоби масової інформації”, – сказав Качура.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі