У “Слузі народу” прокоментували чутки про перейменування партії

01 січня 2022, 11:05 Політика
Share Button
Фото: УНІАН
Відповідні розмови, за словами джерел ЗМІ у партії, ведуться, проте наразі усе це лише на рівні розмов.

“Питання зміни назви партії “Слуга народу” ніколи не обговорювалося у жодному з наявних форматів – ні на з‘їзді, ні на Політичній раді партії, ні на Національній раді громад”.

Таку заяву в коментарі УНІАН зробила речниця фракції “СН” в парламенті Юлія Палійчук.

Відповідаючи на запитання щодо інформації, що начебто президент хоче перейменувати партію “Слуга народу” ближче до парламентських виборів, вона зазначила:

“У нас є партія, яка отримала найвищий результат на виборах і утворила найбільшу фракцію парламенту. Питання зміни її назви ніколи не обговорювалося у жодному з наявних форматів – ні на з’їзді, ні на Політраді, ні на Національній раді громад. Це вже не перший раз, коли джерела з сумнівною репутацією поширюють дезінформацію про нас і нашу команду. Якби ми кожного разу це коментували, то наша робота полягали б в тому, що ми з ранку і до ночі лише спростовували б чергові “інсайти”.

Водночас джерело у партії повідомило, що розмови щодо можливого перейменування партії ведуться, проте наразі це усе відбувається дійсно лише на рівні розмов. Рішення про перейменування партії ухвалюється на її з’їзді.

Офіційно членам партії про можливість її перейменування ще не повідомляли.

Водночас джерело у партії не виключило, що після теоретичного перейменування у назві партії може з’явитися прізвище президента.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі