У “Слузі народу” прояснили ситуацію з відставкою Степанова

12 травня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук прокоментував можливість відставки міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

Про це пише “Україна 24”.

“Підписи для проведення позачергового засідання Верховної Ради зібрані. Зібрані вони переважно з ініціативи фракції “Голос”, але багато і з фракції “Слуга народу” підписалися.

Питання, що має бути проведене засідання позачергове, фактично вирішене. Назад ходу немає, голова Верховної Ради має скликати за ініціативою понад 150 народних депутатів. Але чи буде проголосоване саме питання відставки пана Степанова, ми не знаємо”, – зазначив він.

“Слуга народу” зазначив, що альтернативної кандидатури на посаду глави МОЗ “поки що, окрім розмов, які вже точаться протягом року, немає”.”Можуть і не підтримати відставку пана Степанова, тим більше розуміючи, що це фактично, якщо визнати його дії незадовільними, то для нього це звільнення від політичної відповідальності, коли йому зараз дати легко піти, не завершивши справу, яку він розпочав, до кінця. Я говорю про вакцинацію і про отримання Україною тих поставок, які він, власне, обіцяв”, – пояснив Камельчук.

Нагадаємо, Арахамія повідомив, що “слуги” обговорять відставку Степанова.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі