У “Слузі народу” розповіли, чи чекати нападу Росії

15 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Президент Росії Володимир Путін влаштував біля кордонів України "демонстрацію сили", щоб вивести на діалог президента США Джо Байдена, проте ймовірність збройного конфлікту близька нулю.

Про це заявив в ефірі програми “Хард з Влащенко” на телеканалі “Україна 24” голова фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія.

“Вчора, 14 квітня, було закрите засідання парламентського комітету національної безпеки і оборони. Ми заслухали керівника військової розвідки, командувача Сил спецоперацій тощо. З того, що можна сказати в ефірі – дійсно відбувається демонстрація сили, вона відбувається в першу чергу не для України, тому що ми прекрасно розуміємо їхній стан і ресурси, скільки на геополітичному рівні”, – сказав “слуга народу”.

За словами Арахамії, “Путін показує, що він серйозний гравець як у Східній Європі, так і в Сирії і так далі, виводить на діалог президента США для того, щоб вони поговорили про геополітику”.

“Сама логістика пересування всіх цих військ коштує чималих грошей. Зосереджено трохи більше 100 тис. живої сили, і вони там періодично переїжджають, показуючи авіацію, артилерію, бронетехніку. На щастя, особливо сильних провокацій на фронті немає, є регулярні порушення режиму припинення вогню. Ми сприймаємо це як сигнал нашим ЗСУ бути в повній бойовій готовності. Ми, звичайно, всі розраховуємо на позитивний сценарій, будуть досягнуті якогось роду угоди, проте завдання армії захищати”, – зазначив він.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі