У “Слузі народу” сказали, чи можуть Тищенка позбавити мандата через скандал з вечіркою

20 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко повідомив, чи можуть його колегу Миколу Тищенка позбавити мандата народного обранця через те, що він влаштував гучну вечірку під час локдану у столиці.

Про це він сказав у коментарі “Україна 24“.

“Склав мандат й мажоритарник – це не дуже правильно, мабуть, робити, це перевибори, це гроші витрачати. Якщо мажоритарник є в принципі нормальним депутатом як мажоритарник, займається проблемами округу… Щодо пана Тищенка – тут потрібно розібратися в кількох моментах: чи була юридична складова, поліція вчора працювала, слідчі дії робила”,– сказав Корнієнко.

Нардеп наголосив, що правоохоронці повинні повідомити, чи дійсно святкування дня народження дружини Тищенка відбулося в ресторані – тоді заклад також відповідатиме за це: “Або це було приватне приміщення, бо коли ти знімаєш готельний номер – це приватне приміщення, але тоді виникає морально-етичний бік справи, чи етично під час локдауну, коли всі утискають пояси, працювати”.

Крім цього, Корнієнко пригадав скандал, у який втрапив Тищенко у квітні торік – коли під час першого жорсткого локдауну його ресторан у столиці приймав відвідувачів. Він наголосив, що для реабілітації нардеп допомагав волонтерам: “Він робив котлети… Подивимося, які на цей раз будуть з його боку пропозиції для вирішення ситуації”.

Нагадаємо, поліція відкрила справу через вечірку, яку влаштував “слуга” Тищенко під час карантину.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі