У “Слузі народу” висловились щодо відставки Шмигаля

01 листопада 2021, 02:00 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Для відставки всього Кабінету міністрів України й прем'єр-міністра Дениса Шмигаля наразі немає підстав, хоча окремі ротації в уряді можливі.

Про це розповів в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” нардеп від “Слуги народу” Василь Мокан.

“Я зараз не бачу жодних передумов для зміни всього Кабміну і прем’єр-міністра. Ви знаєте, що коли йдеться про звільнення прем’єр-міністра, то це автоматом тягне за собою звільнення і всіх інших міністрів. Не бачу для цього жодних передумов. По-перше, це в нас абсолютно жодним чином не обговорювалося. Йшлося про 4-5 міністерств, в яких ми можемо ротацію побачити. А по-друге, давайте не забувати, ми зараз знаходимося в бюджетному процесі. Яка зміна уряду, поки в нас немає бюджету на наступний рік, поки на рівні Верховної Ради триває процес, і це ще не затверджено на рівні першого читання? Я не думаю, що принаймні цього року можна порушити питання про зміну уряду”, – пояснив Мокан.

“Наскільки я знаю, мої слова були почуті нагорі, і нарешті міністра оборони Тарана замінять. Перебування цієї людини на посаді міністра оборони України, яка воює, – глибоко радянської, чужої для всього сучасного, нелюдимої, замкнутої, з якихось брежнєвських часів – це сам по собі був нонсенс, про що я говорив президенту, і говорив неодноразово. Це було непорозуміння – і призначення, і перебування на посаді Тарана. Я до нього нормально ставлюся, у мене до нього немає жодних проблем. У мене просто є питання щодо обороноздатності моєї країни”, – розповів він.

Раніше голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія зазначив, що монобільшість у Верховній Раді розгляне не менше чотирьох кадрових питань у Кабінеті міністрів.

Коментуючи можливі перестановки в уряді, Арахамія зазначив:

“Я скажу невизначено, але при цьому конкретно – наступного пленарного тижня буде не менше ніж чотири кадрові питання”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі