У Сокільниках людські городи хочуть забудувати автосервісом та стоянкою

29 травня 2021 Львів
Share Button
Фото: Львівські новини
Багаторічний конфлікт мешканців вулиці Хвильового з приватним інвестором у Сокільниках зайшов у глухий кут.

Про це пишуть Львівські новини.

На цьому фото зображено земельні ділянки між вулицями Стрийська та Івасюка. Вже впродовж кількох поколінь місцеві мешканці обробляють тут свої ділянки, хтось вирощує картоплю, інші – цибулю, огірки, помідори. Та кілька років тому окремі жителі спокусились та продали свої земельні ділянки, на яких новий власник планує збудувати автосервіс та стоянку.

Мешканці вулиці Хвильового, з якими вдалось поспілкуватись, – категорично проти такої забудови по сусідству зі своїми городами та домівками. Від майбутньої автостоянки до найближчого будинку – близько 20 кроків.

“У мене тут город на 8-м сотиків. Петрушка, морква, бурячок, цибулька, часничок – все сама саджу. Той город мені помічний, я – пенсіонерка, грошей мало, я на базар їздити і купляти не буду те, що саджу сама. І мій город отому новому нашому сусіду, що тут купив ділянки, як прищ на язику, тому що він всередині”, – Влада Думич, мешканка Сокільників.

“Все життя і я, і мої батьки обробляємо тут свій город, тепер наступає бізнес і це проблема. По-перше, викупив навколо мого городу ділянки, я зараз не маю навіть доїзду до своєї ділянки. По-друге, хоче поміж нашими городами будувати мийку, сервіс, стоянку. Шо викупив- то викупив, решту – люди не продали, і він поміж то хоче втиснути собі такий бізнес, а цільове призначення сільськогосподарське”, – Андрій Яровий, мешканець Сокільників.

Новим власником кількох ділянок тут став Тарас Грицевич, він також мешканець Сокільників. Чоловік поки що не прокоментував журналістам цю ситуацію, але ми готові її також оприлюднити. На земельній комісії Сокільницької територіальної громади вирішили це питання винести на розгляд усіх місцевих депутатів, та пропустили питання змін до детального плану території на наступнику сесію.

Чи дослухаються народні обранці місцевих мешканці, які хочуть надалі обробляти свої городи, чи їм таки доведеться господарювати між СТО та автостоянкою – дізнаємось вже під час сесії наступної середи, другого червня.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі