У США прокоментували обмеження РФ судноплавства біля Криму

17 квітня 2021 Політика
Share Button
фото REUTERS
Тимчасова повірена у справах США в ОБСЄ Кортні Остріан висловила стурбованість через обмеження Росією судноплавства з Чорного в Азовське море біля берегів окупованого Криму.

Про це американський дипломат сказала під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, стенограма якого розміщена на сайті місії США при ОБСЄ.

“Сполучені Штати поділяють стурбованість України через нову провокацію Росії у Чорному морі, цього разу перешкоджання морським перевезенням через Керченську протоку для того, аби сприяти її триваючому воєнному нарощуванню”, – заявила Остріан.

“Постійна окупація і мілітаризація Кримського півострова породжує наслідки далеко за кордонами України. Вона загрожує трансатлантичній безпеці”, – зазначила дипломат.

При цьому Остріан запевнила, що США і союзники “продовжать збільшувати ціну” для Росії та її маріонеток, поки вона не припинить агресію на сході України і окупацію Криму.

“Ми закликаємо Росію негайно припинити окупацію, звільнити усіх українських бранців, яких вона несправедливо утримує, і повернути повний контроль над Кримським півостровом Україні. Крим – це Україна”, – наголосила вона.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі