У США прокоментували затягування екстрадиції Фірташа з Австрії

26 липня 2021 Політика
Share Button
Дмитро Фірташ
У справі щодо екстрадиції підсанкційного українського олігарха Дмитра Фірташа США чекають на рішення суду Австрії.

Тимчасовий повірений у справах США Джордж Кент під час інтерв’ю виданню “Радіо Свобода” заявив, що наразі йдеться про країну з верховенством права, тому потрібно дотримуватися процедури.

“Ми розпочали цей процес, на жаль, більш ніж сім років тому. І донині ми чекаємо. Кожна людина в Австрії має право на апеляцію. Чекаємо на остаточне рішення судової системи Австрії”, – сказав американський дипломат.

Тим часом у Конгресі вимагають від Білого дому збільшити зусилля щодо екстрадиції Фірташа до Штатів. 22 червня представники двох палат написали листа, в якому заявили, що український олігарх корумпував тамтешню судову систему. Проте в Австрії такі звинувачення відкинули.

Нагадаємо, у 2014 році прокуратура США звинуватила українського олігарха Дмитра Фірташа у хабарництві. Протягом останнього часу Штати намагаються екстрадувати його з Австрії, де він живе вже дуже довго, проте марно.

Фірташа звинувачують в тому, що він протягом певного часу перебував у змові для виплати не менше 18,5 мільйона доларів хабаря індійським чиновникам для придбання титанової шахти в Індії. Частину продукції він нібито повинен був продати американському аерокосмічному гіганту Boeing.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі