У США прокоментували можливість використання ядерної зброї для захисту України

09 грудня 2021 Політика
Share Button
Роджер Вікер
Сенатор Республіканської партії Роджер Вікер, який входить до складу комітету Сенату збройних сил, припустив, що США можуть вступити в наземну війну з Росією в рамках захисту України, оскільки російські війська концентруються біля кордонів країни. Він також не виключив, що США можуть застосувати ядерну зброю першими.

Вікер сказав, що політика Штатів полягає в тому, щоб розглядати усі можливі варіанти, коли виникає потенціал військового конфлікту, включаючи використання ядерної зброї. Про це повідомляє видання The Independent.

“Що ж, військові дії можуть означати, що ми стоятимемо разом з нашими кораблями в Чорному морі, і ми обвалимо руйнування на військовий потенціал Росії. Це може означати, що ми беремо участь, і я не виключаю цього, я не виключаю присутність американських військ на землі. Чи знаєте ви, що ми не виключаємо застосування ядерної зброї першим”, – сказав сенатор.

Представник офісу сенатора у коментарі виданню підтвердив, що Вікер вважає, що президент США Джо Байден не повинен унеможливлювати військових дій для захисту України. Водночас він попередив, що висловлювання про ядерну зброю стосуються політики США в цілому, а не конкретно в контексті України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі