У США розповіли про допомогу, яку готові надати Україні в разі нападу РФ

03 грудня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Штати можуть скерувати в Україну військових радників, техніку та зброю.

Американські ЗМІ написали про те, що західні держави застерігали Росію від подальших агресивних дій проти України. Про це мовиться у статті 3 грудня, пише 24 канал.

Україна попередила, що Росія намагається дестабілізувати ситуацію в країні. Натомість Москва запевняє, що не планує напад, і стверджує, що підтримка Києва з боку НАТО, включаючи збільшення поставок зброї, нібито становить загрозу західним кордонам Росії.

Окрім того, енергетичний фактор ускладнює ситуацію. Видання написало, що Україна є партнером, а не членом НАТО. Тому не має аналогічних гарантій безпеки, як союзники по Альянсу. Проте джерела видання пишуть про допомогу, яку Штати готові надати Україні.

“Адміністрація Байдена зважує варіанти відправити в Україну військових радників та нове обладнання, включаючи зброю, щоб підготувати партнерів до можливого російського вторгнення”,– заявили джерела видання.

Співрозмовники пригадали, що адміністрація Барака Обами “була приголомшена, коли Росія вторглася в Крим у 2014 році і підтримала заколот на Донбасі”.

“Американські чиновники кажуть, що вони налаштовані не бути застуканими зненацька під час чергової російської воєнної операції”, – мовиться у повідомлені.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі