У США заявили, що Росія є єдиним винуватцем війни на Донбасі

26 листопада 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
На думку американського дипломата, у разі початку чергової агресії Росії проти України, США відреагують належним чином разом зі своїми союзниками та партнерами.

Тимчасово повірена у справах США при ОБСЄ Кортні Острієн під час засідання Постійної ради Організації з безпеки та співробітництва в Європі у Відні, заявила, що вважає Росію єдиним винуватцем збройного конфлікту у Донецькій та Луганській областях, повідомляє Укрінформ.

“Росія може як завгодно звинувачувати Україну в тому, що вона є агресором, і звинувачувати Сполучені Штати у допомозі Україні, але реальність полягає в тому, що Росія є єдиним винуватцем цього конфлікту. Україна має право на суверенітет та територіальну цілісність. Вона також має право на самооборону. Насильство і страждання на сході України продовжуватимуться доти, доки Росія не приступить до конструктивного виконання взятих на себе зобов’язань і не перестане керувати конфліктом на сході України”, — заявила Острієн.

У РФ намагаються прикрити свою військову присутність на Донбасі та вздовж кордонів України, упевнений прессекретар МЗС України Олег Ніколенко.

За словами представника голови ОБСЄ в Україні та в ТКГ посла Мікко Кіннунена, ситуація з обстрілами на лінії розмежування на Донбасі зараз гірша, ніж до липня 2020 року, коли були введені в дію нові заходи щодо посилення режиму припинення вогню.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі