У судді на Донеччині виявили громадянство РФ та квартиру у Севастополі

24 липня 2021, 12:16 Життя
Share Button
Юлія Переясловська
Суддя прифронтового Селидівського міського суду Донецької області Юлія Переясловська має паспорт громадянки Росії, квартиру в Севастополі, регулярно буває в РФ та на окупованій території.

Про це повідомляє Новинарня.

Розслідувачі зазначають, що квартиру в окупованому Севастополі Переясловська отримала вже після російської окупації Криму, а громадянство Росії – у 2019 році. Такі дії не завадили її роботі в українському суді, де Юлія Анатоліївна отримує близько 70 тис. грн офіційної зарплатні.

За офіційними даними, Юлія Переясловська із 2013-го по 2016 рік працювала у Вищій раді юстиції України помічником голови ВРЮ та провідним спеціалістом секретаріату ВРЮ. Вона – дружина відставного судді Олександра Донця, який із 2012-го по 2017 рік був суддею Вищого адміністративного суду України в Києві. У Селидівський міськсуд на Донеччину Переясловську призначили 2016 року.

“…До набуття Переясловською громадянства Росії вона придбала квартиру в місті Севастополі, площею 134 кв.м, яку записала на свою рідну тітку (сестру матері) у 2016 році. У зазначеній квартирі вона проживала зокрема в період відпустки, яка тривала майже два роки – із 26 жовтня 2018 року до 19 серпня 2020 року (з перервою на місяць з 13.07.2019 до 30.08.2019, коли вона ненадовго поверталася до роботи в Селидівському суді).
Після того, як т.зв. «УМВД России по г. Севастополю» видало Переясловській паспорт громадянина РФ 24 жовтня 2019 року, менш ніж за два тижні – 5 листопада 2019 року – на сторінці «Место жительства» нового паспорту з’явився штамп із реєстрацією в її севастопольській квартирі”, – йдеться в матеріалах журналістського розслідування.

За цими даними, протягом останніх чотирьох років суддя Переясловська дев’ять разів під різними приводами (лікарняні та відпустки) виїжджала на територію держави-агресора та окупованого Криму. За межами України вона пробула відтак понад два роки. Тобто, роблять висновок розслідувачі, в РФ та анексованому нею Криму Переясловська перебуває більше, ніж на підконтрольній Україні території.

Згідно з повідомленням, на даний час суддя Переясловська перебуває в черговій відпустці – знову в окупованому Севастополі.

Дослідники поширили фото російського паспорта Юлії Переясловської, а також витяги з автоматизованої системи “Российский паспорт”, із Єдиного державного реєстру нерухомості про об’єкт нерухомості РФ, скріншот на Переясловську з сайту Федеральної податкової служби Росії, а також витяги з бази даних “ГИАЦ МВД РФ” щодо перетинів громадянкою кордону між Україною та РФ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі