У Сумах напали на командира та п’ятьох бійців “Правого сектору”

23 лютого 2022, 17:30 Життя
Share Button
Фото умовне
Сьогодні, 23 лютого, в місті Суми  представники Сумського осередку Політичної партії "Національний Корпус", на чолі з керівником Денисом Сокуром, здійснили зухвалий напад на командира 20-ї сотні ДУК ПС Сергія Супруна та п'ятьох інших бійців підрозділу.

Про це у своєму Facebook  повідомив командир Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор” Андрій Стемпіцький.

В ході нападу Сокур, разом з натовпом в кількості 60 чоловік, пошкодив два автомобіля ДУК ПС, в одному з яких перебував командир 20-ї сотні Корпусу –  Сергій Супрун, та інші бійці підрозділу, а також намагався здійснити фізичну розправу над командиром та бійцями 20-ї сотні ДУК ПС.

Андрій Стемпіцький зазначив, що у відповідь на дії представників “Нацкорпусу” бійці 20-ї РС ДУК ПС здійснили заходи самооборони, після чого виключно бійців “Правого сектору” затримали співробітники місцевої поліції. При цьому до представників “Нацкорпусу” в останніх жодних питань не виникло, що вказує на спільно сплановану провокацію та про спільні злочинні наміри та взаємодію сумського “Нацкорпусу” з органами Національної поліції області.

“Подібні дії, напередодні великої війни, можуть вчиняти лише покидьки та антидержавні  елементи, котрим являється Денис Сокур та його підлеглі. В час, коли всі адекватні громадяни готуються до відправки на фронт, покидьок Сокур зі своїми виродками здійснює зухвалі провокації і займається злочинною діяльністю спільно з місцевим криміналітетом та продажними правоохоронцями”, – додав він.

“Щодо тих правоохоронців, котрі діють на руку злочинцям, покривають їх діяльність, безпідставно затримують та вилучають зброю в захисників України, то вони є ворожими, антиукраїнськими елементами! Точно такими як ті, котрі переходили на бік ворога у 2014-му році!

Зважаючи вищеописане та ситуацію котра склалася в країні, офіційно заявляємо що зі сьогоднішнього ми починаємо адекватно реагувати на дії покидьків незалежно до їхньої структурної приналежності та їхніх покровителів – бандюків та сепаратистів в погонах! Згідно військового часу!” – підкреслив Андрій Стемпіцький.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі