У Сумах суд присяжних розглядає справу щодо чоловіка, вже засудженого до довічного ув’язнення

08 грудня 2021, 23:27 Трафунки
Share Button
Ілюстративне фото
Чоловіка обвинувачують в умисному вбивстві свого колеги з корисливих мотивів (п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України).

22 грудня відбудеться наступне судове засідання у справі стосовно уже засудженого до довічного позбавлення волі громадянина С. На наступне судове засідання викликають свідків для допиту, повідомляє Зарічний районний суд м. Суми, пише 0542.ua.

Згідно з даними обвинувального акту, події стались ще в березні 1996 року. Тоді у власному під’їзді з мисливської зброї був убитий чоловік. Як з’ясували під час слідства, обвинувачений позичив у свого колеги 100 доларів. Але вже через кілька днів останній почав вимагати повернення боргу. Щоб не віддавати гроші, нападник дочекався колегу в під’їзді та вистрелив у нього.

15 липня 2019 року, під час підготовчого судового засідання, обвинувачений заявив клопотання про розгляд кримінального провадження стосовно нього судом присяжних. Враховуючи, що санкція ч. 2 ст. 115 КК України передбачає можливість призначення покарання у вигляді довічного позбавлення волі, суд задовольнив клопотання обвинуваченого про розгляд справи судом присяжних у складі двох суддів та трьох присяжних.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі