У сумській школі під час уроку на дітей впала віконна рама

16 вересня 2020 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
У Сумах під час уроку фізкультури на школярів упало вікно.

Двом четвертокласникам довелося зашивати в лікарні рани шиї та голови. Батьки приголомшені і вже звернулися до поліції та написали колективне звернення. Вимагають, щоби вчителі нарешті замінили старезні дерев’яні вікна, яким уже більше ніж пів століття, повідомляє tsn.ua.

Мати четвертокласника Поліна Риман каже, свого Артема ще ніколи не бачила таким наляканим.

“Коли я приїхала його забирати, він був весь обсипаний дрібним склом, він боявся встати, щоб не порізати що-небудь інше. Просто шок”, – говорить жінка.

Артема травмувало осколками розбитого віконного скла. На голову іншого учня впали металеві віконні грати. Обом хлопчикам у травмпункті наклали по кілька швів.

Усе сталося на уроці фізкультури, розповіли діти. Через карантин фізкультура зазвичай на вулиці. Але того дня була холоднеча та вітер, тож вчитель вирішив провести заняття в спортзалі. Після пробіжки двоє учнів сіли на підвіконня перепочити, як на них посипалося скло. Очевидно, дерев’яні рами прогнили і завіси просто випали.

Вікнам близько шістдесяти років, як і школі. Але згнити не могли, переконана директорка школи Тетяна Волкова. Їх цьогоріч перевіряли на міцність. Приспускає, що вікно могло вирвати вітром.

“Це пориви вітру, тільки пориви вітру, іншого не може бути. І ця фрамуга стояла на провітрювання, розумієте. Вони ще не трухлі”, – зазначає вона.

Старе розбите вікно, що випало, вже замінили на таке ж старе. Після інциденту вчителю фізкультури за те, що провів урок  у спортзалі, оголосили догану – за порушення шкільних правил карантину. Дирекція закладу вибачилася перед батьками травмованих дітей.

Відтак, усі дерев’яні вікна в школі директорка обіцяє незабаром замінити на пластикові.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі