У світі зафіксували рекордну кількість смертей від COVID-19

12 листопада 2020 Світ
Share Button
Фото ілюстративне
У світі зафіксували рекордну кількість Велика Британія стала п'ятою країною світу, де кількість жертв коронавірусу перевищила 50 тисяч загиблих від коронавірусу: за минулу добу померло 10 180 пацієнтів від ускладнень коронавірусної інфекції.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 12 листопада.

Кількість заражених від початку пандемії в Італії перетнула позначку в один мільйон, а Сполучені Штати встановили добовий рекорд – 136 тисяч підтверджених випадків інфікування за один день.

Британія стала першою країною Європи, де загальна кількість загиблих перевищила 50 тисяч. Іспанія, де загинуло понад 40 тисяч людей, зробить обов’язковими для в’їзду з країн з високим ризиком зараження ПЦР-тести з негативним результатом.

Слід зауважити, що стало відомо про можливі проблеми з розповсюдженням вакцини Pfizer, ефективність якої, за першими результатами сягає 90%. З’ясувалося, що її слід зберігати і транспортувати при температурі мінус 70 градусів за Целісієм. Компанія-виробник вже працює над планом розповсюдження, а також спеціальними валізами для транспортування вакцини.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі