У Тернополі спіймали священника, який вкрав вазон під час освячення квартир

27 січня 2021 Життя, Трафунки
Share Button
Фото із відкритих джерел
У Тернополі під час освячення квартир йорданською водою стався неприємний інцидент із однією з місцевих мешканок.

Доцент Західноукраїнського національного університету (колишній економічний-“протитанковий”) Олена Петрушка розповіла про прикрий випадок, який трапився з нею цими вихідними. Про це повідомили у Провсе.

Олена Петрушенко написала допис у соцмережі щодо цього випадку:

“Відкриваю рубрику «Хвилина слави»! Як би це іронічно не звучало, але почну свій допис про те, що людська неміч немає меж. Отож, всі ми добре знаємо, що зараз є той період, коли священнослужителі ходять по домівках з Йорданською водою, окроплюють нас та наші оселі, несуть нам Боже благословення та молитву. У більшості церков Тернополя практикується попередній запис вірян і пан отець йде до конкретної людини в обумовлений час, але, окрім цього, в період Йорданського водосвяття по місту ходить багато «заробітчан», які стукають у кожну квартиру, будинок, офіс і т.д. Так от, сьогодні, близько 19 години до мене в двері подзвонили. Маючи досвід, стараюсь не відкривати незнайомцям. Люди розвернулись і пішли далі по під‘їзду… минаючи сходову клітку – зупинились біля вазонів, висаджених сусідами і спокійно забрали один із них! Коли ми з сусідом вирішили поспілкуватись з панотцем, він щасливий виходив з сусідньої квартири і на наше прохання повернути вазон – став брехати та викручуватись, що вони нічого не брали, махаючи перед мною хрестом, ніби в мені сидить нечистий, а він мене зцілює! І тільки після того, як ми пригрозили даними з відеокамер, які стоять в під‘їзді та викликом поліції – пан отець розпорядився до свого дяка витягнути вазон і віддати нам! Це виглядало дуже смішно і водночас сумно!”

У коментарях тернополяни пишуть, що чоловік у рясі вже давно не священик, його позбавили сану. Влітку торгує на ринку зелениною, а в особливі дня “працює” на кладовищах – освячує могили.

Скріншот із фейсбуку

Скріншот із фейсбуку

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі