У ТКГ спрогнозували, як підозра Медведчуку вплине на переговори й ситуацію на Донбасі

13 травня 2021 Політика
Share Button
Ілюстративне фото
Представник окремих районів Донецької області в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Сергій Гармаш вважає, що вручення народному депутату Віктору Медведчуку підозри у державній зраді не позначиться на переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі і військовій ескалації в регіоні.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Не думаю, що вручення йому підозри якось позначиться на переговорах в ТКГ. Упевнений, що там це питання навіть не прозвучить. …На військовій ситуації на Донбасі утиски Медведчука ніяк не позначаться. По-перше, там зараз і так ескалація, і більшою вона не стане, тому що у Путіна деякою мірою зв’язані руки переговорами про зустріч з Байденом”, – вважає Гармаш.

Водночас він висловив думку, що при ухваленні рішення про підписання підозри “куму Путіна” враховувався фактор майбутньої зустрічі “Н-4” (політичних радників “нормандської четвірки”).

“Інша справа – особиста зустріч зовнішньополітичних радників “Н-4″, серед яких від РФ – Дмитро Козак, який фігурує у справі Медведчука. Напевно, йому захочеться обговорити це з Андрієм Єрмаком (керівником ОП – ред”, – написав Гармаш.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі