У Трускавці планують збудувати сучасний молодіжний громадський центр

14 жовтня 2021 Львів
Share Button
Фото Діло
13 жовтня до Трускавця з робочим візитом завітав народний депутат України Тарас Батенко.

Депутат відвідав URBAN-бібліотеку, у приміщенні якої регулярно відбуваються тренінги, навчання, перегляди документальних фільмів.

Під час зустрічі з громадськими активістами було презентовано покроковий план дій з реалізації проекту місцевих ініціатив: облаштування регульованого пішохідного переходу на вул. Мазепи, над яким активно працювала депутатка від «За майбутнє» Зоряна Домбровська.

Також, завдяки активним мешканцям Трускавця навесні цього року відкрили відділення з надання притулку для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства.

Трускавець місто, яке стрімко розвивається, але поряд з тим потребує підтримки збоку держави та області.

“Під час робочого візиту до Трускавця ми з міським головою Андрієм Кульчинським обговорили підтримку, яку можемо надати з державного бюджету. Насамперед наша команда допомагає практично усім громадам Львівської області, ТГ є дуже багато – 73, і ми розширюємо географію підтримки. Зокрема, активна громада є в місті Трускавець, в яких є ідея створення молодіжного центру, який претендуватиме на відзнаку Ради Європи. Завдяки створенню молодіжного хабу молодь зможе обмінюватися досвідом, проводити різні презентації, дискусії, тощо. Наша команда підтримує таку ініціативу, і ми будемо шукати можливості, щоб зреалізувати такий проект”, – розповів журналістам “Діла” Тарас Батенко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі