У центрі Кам’янця роми з битами влаштували розбірки. Відео

26 січня 2021 Кримінал
Share Button
Фото ілюстративне
Містяни нарікають на бездіяльність поліції, яка, на їхню думку, не реагує на прояви агресії з боку «мешканців Закарпаття, які тимчасово проживають у Кам’янці-Подільському. Тим часом правоохоронці зазначають: на місце конфлікту оперативно прибули два десятки копів, а кам’янчани, публікуючи лише уривки відео, не висвітлюють ситуацію у всій її повноті. Відреагував на резонансну подію у центрі історичного міста і новообраний міський голова.

Про це пише Поділля.

Відео з агресивно налаштованими молодими людьми з битами в руках, котрі з’ясовували стосунки у центрі Кам’янця, виклали у соцмережах. Зокрема, на сторінці спільноти Kamianets поширили два записи.

Обидва відео досить короткі – 12 та 6 секунд. І що саме відбувалося у центрі Кам’янця-Подільського, неможливо зрозуміти навіть з коментарів, які супроводжують довший відеозапис, який, до слова, за добу поширили понад 200 разів.

Здебільшого, коментуючи, відео, кам’янчани, один за одним, ставлять одне й те ж питання: «Де поліція?» та завуальовано нарікають на те, що жити по сусідству з ромами в місті небезпечно і страшно.

Словом, що саме сталося у центрі Кам’янця вчора увечері, так до кінця і не зрозуміло. Трохи світла на ситуацію пролив міський голова Михайло Посітко, який відреагував на події у центрі Кам’янця таким дописом:

Вчора в мережі було викладено відео, на якому не встановлені особи вчиняли хуліганські дії поблизу кав’ярні «Берізка». Таке є недопустимим, коли у своїй домівці ми почуваємось у небезпеці. Одразу зкомунікував з начальником Кам’янець-Подільського РУП ГУНП Шкіндюк Василь. На місце події виїхали представники поліції та Національної гвардії.

У поліції з реакцією на резонансну подію не забарилися. Одночасно з коментарем міського голови, з’явився і допис на сторінці Кам’янець-Подільського відділу поліції. В ньому, зокрема, зазначено, що «повідомлення про конфлікт між невідомими особами, який стався 24 січня на проспекті Грушевського, надійшло на лінію «102», після чого всі ближні наряди були негайно направлені на місце події».

На відео, яке висвітлили в соцмережах громадяни, видно лише частину подій, які відбувались, тому деякі громадяни вбачають неналежне реагування поліції, про що залишають коментарі під даним відео. На місце події прибуло близько 20 працівників поліції та Національної гвардії України, які припинили конфлікт. Із заявами стосовно потерпілих внаслідок вказаних подій ніхто з громадян до поліції не звертався, – йдеться у  дописі правоохоронців.

Також у поліції зазначають: осіб, які брали участь в конфлікті, встановлено. Це “жителі Закарпаття, які тимчасово проживають у Кам’янці-Подільському”.

Щодо кваліфікації їхніх дій проводиться перевірка,  за результатами якої буде прийнято законне рішення. В разі встановлення в їхніх діях складу правопорушення, винних буде притягнуто до відповідальності, – зазначили правоохоронці.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі