У центрі Львова димова завіса: вимагають відставки Віконського

08 жовтня 2019 Львів, Політика
Share Button
Біля пам'ятника Тарасу Шевченкові люди Івана Спринського агітують львів'ян проти головного поліцейського Львівщини, а біля будівлі ГУ Національної поліції у Львівській області лунають вибухи і все задимлено.

Кілька десятків протестувальників влаштували у центрі міста “виставу із спецефектами”. Біля пам’ятника Тарасу Шевченку палять фаєри і лунає гасло “Ганьба псам системи!”, а біля будівлі ГУ Національної поліції у Львіській області неможливо пройти – тут, судячи за характерними звуками, рвуться димові шашки. Перехожі висловлюють обурення з приводу таких дій протестувальників.

Організатори акції за відставку Василя Віконського львів’янам добре знайомі: зараз тут дуже активно виступає Іван Спринський – нині голова громадського формування”Рабів до раю не пускають” і волонтер, а до грудня 2013 року – активний член Партії регіонів. Мешканці міста не дуже активно долучаються до дійства, воліючи залишатися на безпечній відстані від протестувальників.

Як відомо, раніше Спринський був причетний до низки скандальних акцій у прокуратурі та міській раді. Зокрема, у ЛМР він облив фарбою двох чиновників, попсувавши їхній одяг та муніципальне майно.

Акція з вимогою відставки Віконського!!! Львів.

Gepostet von Іван Спринський am Dienstag, 8. Oktober 2019

Відео: Фейсбук

Ірина Львова

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі