У центрі Львова з’явився мурал із зеленим левом. Фото

29 липня 2021 Життя, Львів, Фото
Share Button
Фото: ЛМР
На вулиці Франка у Львові з’явився мурал, на якому зображений зелений лев.

У дворику на вул. Франка, 13 спільнота, що гуртується навколо центру свідомого споживання “Ясна річ” (волонтери та місцеві мешканці) оновили та прикрасили муралом занедбаний паркан свого подвір’я, інформує пресслужба ЛМР.

Тепер зі стіни на перехожих споглядає Лев і агітує за зелені цінності, поруч постулати поводження з відходами: “Відмовся, Зменшуй, Замінюй, Сортуй, Компостуй”.

Волонтери, а це переважно молодь і підлітки, працювали кілька тижнів з перервами на негоду. Останні кілька днів робота тривала майже до ранку, бо треба було проєктувати зображення. Ініціювала і координувала роботу Наталя Рябуха, засновниця “Ясна річ”, що вже раніше опікувалася БУР-таборами.

“Щойно ми ступили на подвір’я, шукаючи приміщення для крамниці, відчули: двір дуже класний, але може бути ще ліпший. Найважчою була комунікація з місцевими мешканцями. Деякі з них були прихильними, частували волонтерів канапками та смаколиками, проте деякі наші сусіди поводилися не так дружньо. Це змусило мене переглянути подальші наміри вкладати сили в облаштування простору”, – ділиться спогадами Наталя Рябуха.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі