У Верховному суді засумнівались у санкціях проти Медведчука

16 вересня 2021 Політика
Share Button
Віктор Медведчук
Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду звернувся до представника президента з проханням надати пояснення щодо санкцій проти народного депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука, який оскаржує застосування обмежень.

“Суд запропонував представнику президента України надати письмові пояснення щодо процедури розгляду та ухвалення Радою національної безпеки і оборони України рішення щодо застосування санкцій до позивача”, — повідомили у пресцентрі суду.

Верховний суд 15 серпня продовжив розгляд скарги Медведчука щодо указу президента про застосування санкцій проти нардепа.

“Під час судового засідання колегія суддів заслухала пояснення представників позивача і представника відповідача. Також суд звернув увагу представника третьої особи – Служби безпеки України – на правові наслідки відмови відповідальними особами СБУ в допуску представників позивача до ознайомлення з документами з грифом «Для службового користування» та вчергове рекомендував вирішити це питання”, — зазначили в суді.

Наступне засідання заплановано на 20 жовтня, на якому суд продовжить слухати пояснення сторін.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі