У Відні побудують екологічний житловий комплекс

28 жовтня 2020
Share Button
Фото: 24 канал
Великий комплекс на 213 квартир та вісім магазинів складається з окремих будинків з дерев'яними фасадами та великими витягнутими балконами. Проєкт покликаний створити одні з найбільш екологічних квартир в усьому Відні.

Житловий комплекс складається з семи будівель від чотирьох до семи поверхів заввишки, а також з підземного паркінгу, пише 24 канал.

На території самого комплексу між будинками утворена напівпублічна горбиста зона з просторами для пішоходів. Архітектори хотіли уникнути “коридорної” організації просторів. Тут багато зелені та добре освітлена територія.

Самі квартири, за словами архітекторів, матимуть вільне планування, щоб власники могли самі формувати та відділяти більшість кімнат.

Зовнішні стіни облицьовані модриною, встановлення якої займає всього кілька днів, також такий фасад мінімізує рівень пилу, шуму та випарів. Під деревиною архітектори передбачили використання мінеральної вати як утеплювального матеріалу.

Таким чином поєднання залізобетонних конструкцій з деревом дає змогу виконати протипожежні вимоги та втілити економічнні будівельні методи.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі