У Вікіпедії пройде щорічна акція «Свічка пам’яті» зі створення та покращення статей про Голодомор

27 листопада 2020 Життя
Share Button
Фото - ілюстративне
З 28 листопада по 5 грудня пройде щорічна акція «Свічка пам’яті у Вікіпедії» зі створення та покращення статей про Голодомор 1932—1933 років. Про це повідомила громадська організація Вікімедія Україна в прес-релізі у п'ятницю.

Створювати статті можна як в українській Вікіпедії, так і в інших мовних розділах.

“Запрошуємо всіх охочих наповнювати Вікіпедію українською та іншими мовами інформацією про історичні реалії Голодомору, його дослідників та місця пам’яті геноциду. Волонтери зібрали й впорядкували багато різних знань про цю віху нашої історії, примножити їх і зробити ще якіснішими можна, долучившись до акції. Найактивніші учасники й учасниці отримають подарунки”, – йдеться у повідомленні.

Будь-хто може доповнити Вікіпедію на цю тему. Наприклад, можна подивитися статтю про рідне село чи місто і додати згадку про Голодомор: вказати дані про кількість жертв, додати інформацію та фото пам’ятних меморіалів тощо. Світлини із подій вшанування можна завантажувати на Вікісховище та ілюструвати ними відповідні статті Вікіпедії, зокрема про пам’ятки культурної спадщини. На сторінці акції цьому присвячений окремий розділ.

Сторінка акції у Вікіпедіїіз переліком статей до створення і поліпшення: http://svichka.wikimedia.org.ua

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі