У вівторок – сесія Львівської облради. Аби “не зі сльозами на очах”

13 червня 2022, 12:20
Share Button
Фото: умовне
Львівські новинні пабліки почали періодично поширювати інформацію про начебто точні дані місць прильоту ракет. Її адміністратори беруть із анонімного телеграм-каналу, відстежити власника якого - неможливо.

Адміни цього “джерела” публікують навіть координати місць, куди нібито точно мають влучити ракети. Такі періодичні “інсайди” влучно прокоментували у львівському пабліку “Перша приватна мемарня”.

“Ті координати – це ніхуя не інсайди. Хайподрочери, блядь. Це як сказати: може русня вдарить туди, а може вдарить туди. Хз, але вдарить”, — вказали адміністратори.

“Діло” раніше вже писало про одного відомого коригувальника ракетних ударів росіян. Зокрема, наприкінці травня телеграм-канал “Труха” допоміг окупантам вдарили по центру міста Лозова Харківської області. Тоді поранило щонайменше сімох людей, зокрема 11-річну дитину.

Додамо, що на завтра, 14 червня, депутати Львівської обласної ради запланували сесію. Вона має стати першою від 24 лютого. І її одразу вирішили провести офлайн.

“Депутати планують, зокрема, заслухати звіти: про виконання обласного бюджету Львівської області у 2022 році; про функціонування галузей освіти і соціального захисту; про діяльність управління майном спільної власності Львівської обласної ради”, — йдеться в повідомленні на сайті облради.

Зауважимо, від росіян вже неодноразово лунали прямі погрози завдати ударів по українських “центрах прийняття рішень”.

Нагадаємо, що будівлю Харківської обласної ради окупанти зруйнували ракетами ще 1 березня. А у Миколаєві зранку 29 березня російські війська влучили у будівлю обласної адміністрації.

Відзначимо, що на сайті Львівської облради вказано точне місце і час проведення сесії. Сесійна зала обласної ради розташована у будинку, спорудженому 1821 року в стилі класицизму. Ця будівля раніше була резиденцією губернатора Галичини.

Редакція “Діла” звертається до депутатів облради із закликом не провокувати своїми діями можливого пошкодження чи руйнації відомої історичної будівлі. Мало того, що там зберуться кращі люди області… Можна ж було врахувати реалії війни і хоча б заздалегідь не повідомляти про сесію всіх і вся?

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі