У ВООЗ радять посилити карантин на Львівщині

17 липня 2020 Здоров'я, Львів
Share Button
Фото: Львів VS коронавірус
В організації зазначили, що на загальному рівні карантин можна послаблювати, але деякі регіони потребують посилення.

ВООЗ вважає, що на національному рівні Україна готова до послаблення карантину на тлі коронавірусу, але в деяких регіонах обмеження навпаки необхідно посилити. Про це заявив голова представництва Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт в інтерв’ю «РБК-Україна», пише zaxid.net.

За його словами, в цілому Україна готова до послаблення карантинних обмежень, але варто слідкувати за тим, як це відбувається на обласному, районному та місцевому рівні.

Він пояснив, що в Україні є потреба у місцевій адаптації й важливо, аби в областях не було зростання кількості заражених.

«Дивився на статистику, такі регіони, як Львів, Львівська область, Чернівці, Закарпаття, Рівне — вони відповідають за половину всіх випадків. Тобто на національному рівні ми можемо послаблювати карантин, але в таких регіонах ці заходи мають бути посилені», — заявив Ярно Хабіхт.

За словами представника ВООЗ, на загальному рівні Україна може послабити карантин, але повинна пильно контролювати ситуацію, щоб вона не вийшла з-під контролю.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі