У ЄС пропонують, щоб РНБО не займалось контрабандистами під час військового загострення з Росією

13 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
21 квітня Путін звернеться з посланням до Федеральних Зборів. Щоб приступити до реалізації його доручень, вже 22 квітня буде зібрана Рада Федерацій.

Про це написала у Фейсбуці народний депутат Марія Іонова.

“Думки аналітиків розділилися – одні вважають, що послання Путіна може означати початок відкритої стадії російсько-української війни. Думка інших – Путін «брязкає зброєю» та намагається максимально підняти ставки перед майбутнім раундом переговорів.

Щоб там не було, українська держава не має права недооцінювати військової загрози з боку РФ. В Ростовській області стоїть ударна 58-а армія, у Воронезькій області – 20-а армія, в оперативній взаємодії з нею Кантемирівська і Таманська дивізії. В Білгородській області сформована зведена група, в Білорусії сили спеціальних операцій приведені в повну бойову готовність”, – написала Іонова.

Вона зазанчила, що до Криму «на навчання» прибули 76-а десантно-штурмова дивізія зі Пскова, 7-а і 56-а десантно-штурмові бригади з Новоросійська та Волгограда. В Чорне море йдуть кораблі Балтійського флоту та Каспійської флотилії.

“Якщо Путін не блефує, а дійсно готує військовий удар – чи готова Україна? Чи зможемо ми оперативно ввести воєнний стан і провести якісну мобілізацію? В такому разі військкомати мали б вже розпочати облік резервістів та ветеранів.

Чому зволікаємо з повною перевіркою боєготовності ЗСУ та всеукраїнськими зборами тероборони? Чому б парламенту не переглянути витрати державного бюджету в секторі безпеки та оборони?Чи не пора Кабміну, нарешті, видати ряд підзаконних актів, які розблокують оборонні закупівлі?

Можливо, й РНБО час відірватися від розборок з контрабандистами, щоб зайнятися питанням військової загрози з боку РФ? Військове командування також має убезпечити місця можливого нападу російських військ, перекинувши туди необхідне озброєння та особовий склад”, – написала нардепка.

Бездіяльність за всіма напрямками нагадує зловмисний саботаж і бажання здати країну без бою.

Що робити простим українцям?

“Зберігати спокій і віру в наші Збройні сили! Українська армія достатньо сильна, щоб дати потужний відпір ворогові, а українські воїни мотивовані, щоб витримати перший натиск.

Якщо Росія не переможе нас в перші тижні війни, перемога буде за нами. Над Україною буде введена безполітна зона, союзники допоможуть з новітнім озброєнням, а важка внутрішньополітична ситуація в Росії, викликана неприйнятними втратами, змусить її відступити”, – додала Іонова.

Тож зберігайте спокій і начищайте свою легальну зброю.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі