У Зеленського назвали експрезидента РФ Медвєдєва “завідувачем політичного цвинтаря”

19 жовтня 2021 Політика
Share Button
Сергій Никифоров
Прессекретар президента України Сергій Никифоров назвав заступника голови Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва «завідувачем політичного цвинтаря», а його статтю з випадами в бік України вважає «спробою нагадати про себе».

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу Дом.

Никифоров не впевнений, що на статтю Медведєва та заяви на адресу української влади потрібно хоч якось реагувати. На його думку, це спроба політика «нагадати про те, що він взагалі є, бо інакше про нього вже ніхто не пам’ятає, а в самій Росії відверто знущаються».

«У російській політиці вся його роль зводилася до того, щоб гріти крісло [президента РФ] Володимира Путіна між двома його президентськими термінами. Зараз він — завідувач політичним „цвинтарем“, Радою безпеки Російської Федерації, яка абсолютно ні на що не впливає», — сказав прессекретар Зеленського.

Він вважає: якщо текст Медведєва санкціонувала російська влада, «тоді це сумна і жалюгідна ситуація щодо рівня політичної дискусії в Росії», а якщо ні — то «просто хамство і маячня».

За словами Никифорова, спроба Медведєва нагадати про себе провалилася, оскільки на його статтю публічно серед українських лідерів ніхто не відреагував.

Нагадаємо, Медведєв писав, що українські керівники – “люди, що не мають жодної стійкої самоідентифікації. Нещасні люди”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі