У Зеленського пояснили, чому переговори з рф призупинили

18 травня 2022, 07:02
Share Button
Фото: ОП
Україна та росія призупинили переговори щодо припинення війни. У Києві кажуть, що росіяни не зовсім адекватно сприймають події.

Про в коментарі “Громадське” повідомив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.

За його словами, переговорний процес справді призупинили. Він пояснює, що, по-перше, росія все ще не зовсім адекватно сприймає події, які відбуваються в світі у зв’язку з вторгненням, а по-друге — кремль хоче використовувати переговори як елемент своєї пропаганди для внутрішньої політики.

“Звідси всі ці коментарі шантажного типу в публічному просторі щодо переговорів”, — каже Подоляк.

“Росія, певно, хоче побачити в дії всі пакети міжнародних економічних санкцій і остаточно зрозуміти дійсну “боєздатність” своєї армії, а також втратити залишки репутації такого собі світового монстра, якого треба було боятись. Добре. Стратегічна ціль зрозуміла. Немає сенсу заважати падінню цієї імперії з варварським нутром”, — зазначив Подоляк.

І додав, що, “якщо серйозно”, то мандат на продовження переговорів для української переговорної команди узгоджує тільки президент Володимир Зеленський.

Також Подоляк нагадав, що процес відновлення переговорів залежатиме від перебігу евакуації захисників з Азовсталі, ситуації в Херсоні, “і так далі”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі