У Зеленського прокоментували можливу співпрацю з Пінчуком

27 липня 2021 Політика
Share Button
Фото: pinchukfund.org
Офіса президента України немає ніякої особливої комунікації з українським олігархом Віктором Пінчуком. Такі відносини в ОП і з іншим представником надвеликого бізнесу.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, передає РБК-Україна.

Ще один співрозмовник видання повідомив, що Пінчук не з тих людей, хто буде нав’язуватися, але якщо у нього виникають які-небудь питання до Банкової — він їх ставить.

До того ж, якщо порівняти з іншими представниками великого бізнесу, він не так сильно “нахабніє”, тому до нього і питань менше, уточнило джерело.

Політолог Володимир Фесенко розповів виданню, що доброзичливість – головний козир мільярдера, з якого він заходить до будь-якої команди на Банковій. Олігарх виглядає більш виграшно, ніж інші представники “олігархічного прошарку”, вважає він.

“У нього інша медійна стратегія. Він не заходить в поле новинних телеканалів. Його ЗМІ обмежуються телешоу і “Фактами”. Пінчук возиться з цими музеями, “зеленими” металургійними заводами, але це реально його ідейне мислення. Він не ховається під цим образом”, — сказало джерело в оточенні президента.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі