У Зеленського розповіли, про що просили НАТО перед переговорами з РФ

11 січня 2022, 10:30 Політика
Share Button
Ігор Жовква
Заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква розповів, що на зустрічі Комісії Україна - НАТО українська сторона озброїла партнерів аргументами перед переговорами з РФ і висловила позицію щодо майбутнього саміту Альянсу в Мадриді.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

“Звірили годинники з державами-членами НАТО та озброїли їх аргументами напередодні запланованого діалогу з Росією. Наші аргументи були почуті та взяті в роботу”, — написав Жовква на своїй сторінці у фейбуці.

За його словами, під час дискусії свою позицію висловили усі 30 союзників і у кожному виступі звучала підтримка суверенітету та територіальної цілісності України, а також висока оцінка того, що Україна залишається стриманою під час напруженої ситуації на її кордонах та не піддається на різного роду провокації.

Також українська сторона обговорила з союзниками та керівництвом Альянсу підготовку до майбутнього Саміту НАТО в Мадриді.

“Відзначив важливість того, щоб Україна не лише мала б бути запрошена на Саміт як країна-партнер, а й були б ухвалені чіткі рішення щодо її подальшого руху до членства в НАТО, бажано з конкретними часовими орієнтирами”, — написав заступник глави ОПУ.

“Над цим і будемо працювати, починаючи від сьогодні, з усіма столицями держав-членів НАТО та зі штаб-квартирою в Брюсселі”, — додав він.

За словами Жовкви, під час більшості виступів на засіданні Комісії Україна – НАТО звучало, що майбутнє України в Альянсі – це справа виключно 30 членів НАТО та України як країни-аспіранта.

“І це вселяє обережний оптимізм на успішний результат Мадрида та щодо подальшого руху до НАТО”, — зазначив він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі