У Зеленського розповіли, як ситуція з Чаусом вплинула на міжнародні відносини

01 серпня 2021, 02:00 Політика
Share Button
Фото: УНІАН
У Зеленського певні, що ситуація із викраденням екссудді Миколи Чауса, не вплинула на відносини із деякими міжнародними партнерами.

Про це у коментарі Буквам повідомив Сергій Никифоров, речник президента Володимира Зеленського.

Так, на запитання, чи не вплине викрадення Чауса на відносини з міжнародними партнерами, речник президента відповів, що треба питати у них самих.

“Але якщо згадати нещодавню поїздку президента на саміт Асоційованого тріо (України, Грузії та Молдови), то там питання Чауса не вплинуло ані на двосторонні переговори із президенткою Молодови Маєю Санду, ані на багатосторонню зустріч із Саломе Зурабішвілі (президенткою Грузії), Шарлем Мішелем (президентом Європейської ради) і тією ж Санду”, – сказав Никифоров.

Нагадаємо, 30 липня екссуддя Микола Чаус був затриманий в селі Мазурівка нарядом поліції для доправлення до суд, арешту та подальшого передавання слідчому органу — НАБУ. Однак після затримання в село прибула група співробітників СБУ Вінницької області, які буквально відбили Чауса у наряду Могилів-Подільського районного відділення поліції і вивезли Чауса в невідомому напрямку.

Згодом детективи ідентифікували автомобілі, якими працівники СБУ перевозили затриманого. На їх вимоги зупинитись та передати їм Чауса співробітники служби безпеки не реагували.

У СБУ ж навпаки переконують, що діяли в межах закону та своїх повноважень.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі